Sobota, 22 luty 2020

Aktualności

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY „PRACODAWCA DLA INŻYNIERA”

20.02.2020

Zapraszamy do wypełnienia ankiety „Pracodawca dla inżyniera” (aktywna do dnia 03.03.2020 r.).

Została ona przygotowana przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW oraz Stowarzyszenie Studentów BEST. Celem ankietyzacji jest poznanie opinii studentów polskich uczelni technicznych na temat rynku pracy.

Wyniki badania przedstawione zostaną m.in. pracodawcom zaproszonym na 27. Inżynierskie Targi Pracy, które odbędą się na Politechnice Warszawskiej w dniach 17-18.03.2020 r.

Link do ankiety

Czytaj więcej...

BUDIMEX - PROGRAM PRAKTYK

19.02.2020

Budimex rozpoczął rekrutację do Programu Praktyk. Dla studentów kierunków technicznych i ekonomicznych czeka blisko 250 miejsc w całej Polsce.

Wystarczy zalogować się na stronie www.akademiabudimex.pl, wypełnić formularz oraz grę.

Natomiast w marcu rozpocznie się cykl spotkań ze studentami na uczelniach – Akademia Budimex. Czekajcie na datę wydarzenia na swojej uczelni.

Czytaj więcej...

USZANOWANKO PROGRAMOWANKO BIALYSTOK

19.02.2020

18 marca w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się pierwsza edycja nowego  meetupu – @UszanowankoProgramowankoBialystok. 

Podczas spotkania będziecie mieli okazję posłuchać trzech prezentacji o tematyce Node.js, podyskutować z doświadczonymi specjalistami i poznać koleżanki i kolegów z lokalnej społeczności IT przy darmowej pizzy i napojach. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się na Meetup.com – szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszamy wszystkich pasjonatów programowania!

Kiedy: 18 marca, godz. 17.30

Czytaj więcej...

NAJWIĘKSZY SERWIS REKRUTACYJNY DLA OBCOKRAJOWCÓW

19.02.2020

CareersinPoland.com, największy serwis rekrutacyjny dla obcokrajowców, jest teraz dostępny także w aplikacji mobilnej! Aplikacja jest darmowa Znajdziecie w niej aktualne oferty pracy, artykuły oraz poradniki. Przeczytajcie więcej w artykule.

CareersinPoland.com, the largest recruitment site in Poland dedicated to foreigners, present their first ever mobile app! Download it for free on your Android or iOS devices and get easier access to the latest job offers and news from our site!

Czytaj więcej...

LUBELSKIE DNI INFORMATYKI „LDI”

18.02.2020

Lubelskie Dni Informatyki, w skrócie „LDI”, określane są mianem największego wydarzenia IT na Lubelszczyźnie. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET, które działają przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

INŻYNIERKI 4.0

17.02.2020

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, RELACJE - WEŹ UDZIAŁ W PROGRAMIE „INŻYNIERKI 4.0” I POKIERUJ SWOJĄ KARIERĄ POD OKIEM EKSPERTÓW

Czytaj więcej...

TRWA REKRUTACJA DO ZESPOŁU WOLONTARIUSZY

10.02.2020

Wolves Summit to wydarzenie łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje z całego świata. 11. edycja tego wydarzenia odbędzie się 24-25 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Czytaj więcej...

ETAPY PROCESU REKRUTACJI – KROK PO KROKU

7.02.2020

Jakie są trzy najczęstsze schematy przebiegu procesu rekrutacji?
Jak wyglądają krok po kroku poszczególne etapy?
Jak możesz sobie pomóc na każdym z etapów?
Przeczytaj artykuł na Praca.pl:

Czytaj więcej...